A kis szürke nyúl – Wass Albert 110. születésnapja alkalmából kiírt olvasópályázat eredményei

1. osztályos

   

Tomka Villő Ilona 

Református Általános Iskola 

73 pont

2. osztályosok

 

 

    Csontos Emma Cecília

Radnóti Miklós Általános Iskola 

78 pont

    Kósa Johanna

Református Általános Iskola 

76 pont

    Ujhelyi Lili

Református Általános Iskola 

75 pont

    Korponai Regina

Református Általános Iskola 

74,5 pont

    Dolacsek Jázmin

Református Általános Iskola 

73,5 pont

    Sebestyén Fanni

Református Általános Iskola 

67,5 pont

    Szűts Jakab

Református Általános Iskola 

64 pont

    Tuza Zsófia

Református Általános Iskola 

62,5 pont

    Ema Maslej Margareta – Különdíj

Református Általános Iskola 

57,5 pont

    Sólyom Natália

Református Általános Iskola 

52,5 pont

3. osztályosok

 

 

    Fülöp Réka

Református Általános Iskola 

78 pont

    Rostási Kincső Alexandra

Református Általános Iskola 

75 pont

    Horváth Hanna

Református Általános Iskola 

74 pont

    Szilassy Márta

Radnóti Miklós Általános Iskola 

74 pont

    Dömötör Nóra Anna

Radnóti Miklós Általános Iskola 

73,5 pont

    Kaszás Levente György

Radnóti Miklós Általános Iskola 

73 pont

    Alam Asher

Radnóti Miklós Általános Iskola 

72 pont

    Szabó Kata

Radnóti Miklós Általános Iskola 

71,5 pont

    Dobos Maja

Radnóti Miklós Általános Iskola 

70 pont

    Söptei Luca

Radnóti Miklós Általános Iskola  

70 pont

    Németh Izabella

Református Általános Iskola 

69 pont

    Bereczki Lara

Radnóti Miklós Általános Iskola 

67 pont

    Laurentzi Csepke

Református Általános Iskola 

65 pont

    Csókay László Imre

Mindszenty R. K. Ált. Isk. Budaörs

57 pont

4. osztályosok

 

 

     Mészáros Máté Imre

Református Általános Iskola 

80 pont

    Gaál Emese

Református Általános Iskola 

75 pont

    Kerti Máté

Református Általános Iskola 

74 pont

    Jónás Adél

Református Általános Iskola 

71 pont

    Kardos Zsanett

Református Általános Iskola 

67,5 pont

    Fábos Zoltán Márk

Református Általános Iskola 

67,5 pont

    Debreceni Olivér

Református Általános Iskola 

57 pont

    Brózs Panni

Református Általános Iskola 

52 pont

 

A Füred-köszöntő nyertesei

A Füred-köszöntő nyertesei

3.-4. osztály

Vers

Dobos Botond – Csopaki Ref. Ált. Isk.

Dobos Bulcsú – Csopaki Ref. Ált. Isk.

Berta Mátyás – Radnóti M. Ált. Isk.

Vajky Adrien Ágnes – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred

különdíj: Salamon Richárd Béla – Fekete István Ált. Isk.

Próza

Balogh Bendegúz – Csopaki Ref. Ált. Isk.

Ambrus Abigél – Csopaki Ref. Ált. Isk.

Gömbös Vince – Radnóti M. Ált. Isk.

5.-6. osztály

Vers

Sötét Szonja – Radnóti M. Ált. Isk.

Mészáros Lili – Radnóti M. Ált. Isk.

Horváth Zsombor – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred  

különdíj: Vadász Patrik – Fekete István Ált. Isk.

               Csereklyei Szabolcs – Fekete István Ált. Isk.           

Próza

Máhl József – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred

Bujáky Kata – Eötvös L. Ált. Isk.

Bruckner Kristóf – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred

különdíj: Sólyomvári Erik – Radnóti M. Ált. Isk.

7.-8. osztály

Vers

  1. Polányi Lili – Radnóti M. Ált. Isk.
  2. Sigmond Soma – Eötvös L. Ált. Isk.

különdíj: Balogh Botond – Csopaki Ref. Ált. Isk.

Próza

  1. Farkas Anna – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred
  2. Darvasi Noémi – Ref. Ált. Isk. Balatonfüred
  3. Köles Ajsa Borbála – Ált. Isk. Balatonfüred

 

Az Andersen mesemondó verseny kiemeltjei

  1. osztályosok

Balázs Dóra Zsófia – Radnóti

Bóka Júlia Bella – Eötvös

Holly Irene Cullen – Református

Farkas Emma – Eötvös

Kicsák Sára – Református

Németh Natália – Radnóti

Papp Brendon – Radnóti

Sári Patrícia – Radnóti

 

  2. osztályosok

Berta Zsófia – Radnóti

Bóka Laura Anna – Eötvös

Kicsák Márk – Református

Kuzma Balázs – Eötvös

 

A három dió

A három dió

 meseíró pályázat díjazottjai

 

  1. osztályosok

Balogh Bendegúz

Radnóti

Csapó Zselyke Zsanett

Eötvös

Farkas Emma

Eötvös

Kecsedi Fanni Emma

Eötvös

Eszenyi Barnabás és családja

Radnóti

 

  1. osztályosok

Bende Viktor

Tihany

Csóti Linett

Eötvös

Katona Anna

Eötvös

Szalontai Borbála

Radnóti 

 

  1. osztályosok

Barna Dominik Dorián

Radnóti

Barna Georgina Elina

Radnóti

Dobai Rebeka

Radnóti

Rostási Kincső

Református

 

  1. osztályosok

Horváth Dorka

Eötvös

Kerti Máté Attila

Református

Rózsa Csenge Sára

Eötvös

Végh Koppány

Radnóti