Tavaszváró pályázat eredményei

Tavaszváró pályázat eredményei

 

1. osztályos

 

 

1.

Tárnoki Richárd Ármin

Padányi Katolikus Iskola  1.a

50

 

 

 

 

 

2. osztályosok

 

 

1.

Küronya Mátyás

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

47

2.

Gács Balázs

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

46

3.

Bódis Benedek András

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

44

3.

Hőbe Zoltán

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

44

4.

Németh Olívia

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

42

5.

Kocsis Nóra

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

37

 

 

 

 

 

3. osztályosok

 

 

1.

Németh Dorina

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

49

2.

Gőcze Száva Janka

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

48

2.

Kötél-Kovács Márton

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

48

2.

Láng Linett

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

48

2.

Németh Lőrinc

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

48

3.

Aradi Lilla Regina

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

47

3.

Batyki Blanka

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

47

3.

Berczi Soma

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

47

3.

Böcskei Boglárka

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

47

3.

Dobos Vanda

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

47

3.

Lukács Lili Nóra

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

47

4.

Burgyán Júlia

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

46

4.

Horváth Eszter

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.3.o.

46

5.

Hajas Zoltán

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

44

5.

Katona András Apor

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

44

5.

Sebestyén Csilla

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

44

6.

Sebestyén  Júlia

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

43

7.

Hauck László

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

42

7.

Molnár Inez

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

42

8.

Bruckner Mária

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

41

8.

Tuza Brigitta

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

41

9.

Fehér Alexandra

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

38

 

 

 

 

 

4. osztályosok

 

 

1.

Horváth Dominik

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

48

2.

Császár Ildikó

Csopaki Református  Általános Isk. 4.o.

47

2.

Kicsák Sára Anna

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o

47

2.

Tóth Dávid

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

47

3.

Fábri Botond Hunor

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

46

3.

Visegrádi Dominika

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

46

4.

Fehér Bálint

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o

45

 

 

 

 

 

Különdíjat nyertek:

 

 

 

Németh Ilona

Óvárosi Óvoda, Napocska csoport

 

 

Laczkó Donát Ignác

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.1.o

 

 

Rózsa Kevin

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk. 2.o

 

 

Örvényesi Réka

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk. 7.o

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük