Tavaszi olvasópályázat eredményei

 

1. osztályos

 

 

1.

Liga Viktor

Balatonfüredi Református  Általános Isk 1. o.

82

 

 

 

 

 

2. osztályosok

 

 

1.

Batyki Szofi

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

82

2.

Várady-Fandl Áron

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

76

3.

Kulcsár Dalma

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

76

3.

Őzse Hella

Balatonfüredi Radnóti Miklós  Általános Isk. 2.b

72

4.

Cseh Zsuzsanna

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

71

5.

Korponai Gréta

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

70

5.

 

Reitner Ferenc

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

70

6.

Tárnoki Richárd Áron

Padányi Katolikus Iskola 2.a

68

 7.

Kicsák Bence Tamás

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 2.o.

67

 

 

 

 

 

3. osztályosok

 

 

1.

Antal Róza

Radnóti Miklós  Általános Isk. 3.a.

82

1.

Rózsa Kevin

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.3.o.

82

2.

Tóthy Karolina

Eötvös Loránd Általános Iskola 3.b

81

3.

Hegyi Kristóf

Nagyboldogasszony R. K. Ált. Isk. Tapolca

80

4.

Fülöp Ádám

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

77

4.

Lakatos Flóra

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.3.o.

76

5.

Kovács Kristóf

Eötvös Loránd Általános Iskola 3.b

73

6.

Örkény Nóra

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

72

7.

Muxsi Johanna

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 3.o.

71

8.

Gellén Tamás Gergely

Eötvös Loránd Általános Iskola 3.b

68

 

4. osztályosok

 

 

1.

Adorján Norina

Radnóti Miklós  Általános Isk. 4.a.

83

1.

Dobos Vanda

Radnóti Miklós  Általános Isk. 4.a.

83

1.

Kötél-Kovács Márton

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

83

2

Batyki Blanka

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

79

2.

Bruckner Mária

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

79

2.

Láng Linett

Radnóti Miklós  Általános Isk. 4.a.

79

3.

Molnár Inez

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

78

3.

Németh Dorina

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

78

4.

Böcskei Boglárka

Balatonfüredi Református  Általános Isk. 4.o.

77

5.

Haász Gergő

Tihanyi Bencés Általános Iskola 4.o.

76

6.

Gőcze Sára

Radnóti Miklós  Általános Isk. 4.a.

74

 

 

 

 

 

Különdíjat nyertek

 

 

 

Hazuga Márk

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

73

 

Visegrádi Dominika

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

72

 

Horváth Eszter

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

 

 

Soha Benedek

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

 

 

Kók Evelin

Balatonfüredi Fekete István  Általános Isk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük