New York – 100 csalogató ötlet

Merüljünk el a Nagy Alma hangulatában, és kóstoljunk bele a New York-i életérzésbe. Itt megtalálhatunk bármit, amire vágyunk: remek színházakat, múzeumokat, fényűző luxushoteleket, izgalmas éjszakai életet és pazar éttermeket. Látogassunk el a Szabadság-szoborhoz, a Times Square-re, az Amerikai Természettudományi Múzeumba vagy Greenwich Village bohém utcáira.  New York városát úgy ismerhetjük meg a legjobban, ha belevetjük magunkat a mindennapok forgatagába. Tegyünk egy sétát az Upper West Side-on, és kóstoljuk meg a helyi bagelt, sétálgassunk a Metropolitan Művészeti Múzeum tágas termeiben, nézegessünk gyémántékszereket a Fifth Avenue-n, pihenjünk meg egy kávé mellett a Greenwich Village negyedben, vagy hallgassunk élő zenét a Lower East Side vagy Brooklyn körzetében. Ha kedvünk támad vásárolgatni, egy finom ebédre vagy vacsorára, romantikához, családi programhoz, nevezetességekhez vagy csak egyszerűen belefeledkezni az utca forgatagába, kiadványunk számos lehetőséggel szolgál.

New York : 100 csalógató ötlet. – Komárom : Lingea, 2018.

Ismeretterjesztő könyv

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.